Lasard

Slevy

La Sard Arthro Recovery 20kg

Sleva! La Sard Arthro Recovery 20kg Zobrazit větší

La19

Nový produkt

Na dotaz

676 Kč s DPH

588 Kč bez DPH

-3%

697 Kč s DPH

Pro dostihové a sportovní koně k regeneraci pohybového aparátu. Krmivo bohaté na kvalitní bílkoviny, energii z nenasycených omega-3-mastných kyselin (zdravých tuků), nadstandard hydrofilních vitamínů, chelátované minerály. Nízký podíl cukrů a škrobů. Velké množství stravitelné vlákniny s probiotiky a ostropestřcem pro stabilizaci zažívání.
Obsahuje významné množství glukosaminu, želatinového hydrolyzátu a MSM, což v kombinaci s vitamíny skupiny B, betainem a biotinem potlačuje zánět, zlepšuje hybnost a snižuje bolestivost kloubů, šlach a vazů. Vysoký obsah vitamínu E spolu se selenem, omega-3-mastnými kyselinami a esenciálními aminokyselinami usnadňuje regeneraci svalstva.

Suroviny: cukrovarské řízky, glukosamin, hydrolyzované želatina, jablečné výlisky, kukuřice, len, MSM, pivovarské kvasnice, probiotika s fermentovaným ostropestřcem, pšeničné klíčky, pšeničné otruby, rýžové otruby, řepkové pokrutiny, řepkový olej, sladový květ, vitaminové a minerální premixy, vojtěškový úsušek.

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Vážíme si Vaší návštěvy v našem obchodě. Za účelem zvýšení kvality poskytovaných služeb, prochází e-shop rekonstrukcí. V případě zájmu o detail ke zboží, se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech.