Ochucovadla do jogurtů či zmrzlin

Ochucovadlo - příchuť müsli, kousky, 10 kg balení (cereali pezzi)

Ochucovadlo - příchuť müsli, kousky, 10 kg balení (cereali pezzi) Zobrazit větší

MGSL0004

Nový produkt

Skladem

1 477 Kč s DPH

1 284 Kč bez DPH

Novinkou v našem sortimentu jsou ochucovadla, které své využití najdou jako příchutě do jogurtů či zmrzlin.

Na výběr je velké množství ochucovadel, ať už ovocné nebo neovocné příchutě. Ovocné příchutě jsou potom nabízeny jak s kousky ovoce nebo jako úplná hladká marmeláda neboli pyré. Pro naše zemědělce pyšnící se kvalitou svých produktů BIO jsme do sortimentu zařadily i příchutě taktéž v BIO kvalitě.

Z ovocných příchutí si můžete vybrat z ananasu, banánu, broskve „Melba“, citrónu či pomeranče se zázvorem. Z neovocných příchutí Vám rádi nabídneme kakao a mátu. Ochucovadla jsou dodávány v 10 kg sáčcích, které jsou uzpůsobeny k snadnějšímu úplnému vyprázdnění. Jistě Vás potěší i delší doba trvanlivosti až 18 měsíců, právě díky chytrému uchovávání ve speciálních sáčcích. 150 g ochucovadla by Vám mělo vystačit na 1 kilo jogurtu.

Veškeré příchutě ať již ovocné či neovocné neobsahují alergeny. Ochucovadla tedy neobsahují lepek, geneticky modifikované organismy, arašídy, sóju či sezam.

Při využití se zmrzlinou je nejběžnější dát ochucovadlo jako polevu. Můžete v ní zmrzlinu smáčet, kdy využijete příchuť jako ozdobu na vršek, případně do stočené zmrzliny po stočení ochucovadlo zamíchat. Pokud se rozhodnete ochucovadla použít na jogurty je nejoblíbenější použití umístění ochucovadla
pod jogurt, aby si každý zákazník mohl sám svůj jogurt zamíchat. Námi momentálně nabízené příchutě.

Müsli - kousky - přípravek pro ochucení jogurtů
Složení: cukr, voda, cereálie 8 % (pšeničné otruby, pšeničné klíčky ječné vločky), strouhaný kokos 6 %, zahušťovadlo: pektin E440, karamelizovaný cukr, regulátor kyselosti: kyselina vinná E334, aromatizující látky, konzervant: sorban draselný E202 0,13%.

27 dalších produktů ve stejné kategorii: